AndroidOYUN

Android oyunlardan nasıl para kazanılır

Aslında her insanın hayali olabilir oyun yaparak para kazanmak. Hatta bu işi ana işiniz haline getirebilirsiniz. Bir oyun yaparak ev alabilirsiniz. Bir oyun yaparak son model spor bir araba da alabilirsiniz. Bir oyun yaparak hayalinizde ki supersport bir motosiklete sahip olabilir ve bu motosiklet ile sıcak ve güzel bir hafta sonu şile yolunda gazlayabilirsiniz. Bunlara ulaşabilmek için çok üstün yeteneklere sahip olmanız gerekmiyor. Bunları yapabilmek için çok yüksek puanla çok büyük üniversitelerin çok büyük bölümlerinde okumanıza da gerek yoktur. Tabii ki oralarda okuyup yaparsanız daha hızlı yapabilirsiniz, fakat bu kesin şart değildir.

Öncelikli olarak bu işi yapıp yapmayacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Şayet yapmaya karar verdiğiniz de vereceğiniz emeğin karşılığını hemen alamamayı da göze almanız gerekiyor. Bir oyun yapıp markete koyduğunuz da hemen para kazanamayabilirsiniz. Bütün bu zorluklar ile başa çıkabilirim, ben gece gündüz çalışıp hayallerimin peşinden gideceğim diyorsanız, siz bu iş için uygunsunuz demektir.

Yüksek Kazanç

Bu büyük pazarın size verebileceği en büyük kazancı para olarak düşünmeyin. Para bu işin ödül kısmı ve siz azim ve kararlılık ile çalıştıkça emin olun başarısız olmayacaksınız. O ödüle siz de sahip olacaksınız. Merak etmeyin, şoförünüz sizi de sabahın erken saatlerinde alıp ofisinize bırakabilir. İşin daha en başında paraya göre oyun üretmeyin. Bütün planınız yaratıcılığınıza ve sınırsızlığa dair olmalı. Bir oyun yapabilmek için belirli düzeylerde belirli yazılım dillerini bilmeniz gerekmektedir. Benim sizlere tavsiyem bu işe girmeden kısa bir süreliğine de olsa oyun yazmak istediğiniz oyun motorunun yapıldığı oyunlara göz atmanız ve o veya o segmentte yer alan diğer oyunlara göz atmanız ve o oyunların nasıl yapıldığı. Örneğin; yaptığınız oyunda bir orman grafikleri mevcut ve siz mükemmeliyetçi bir ruha sahipsiniz aynı zamanda da çok detaycısınız. Bence bu aşamada ormanda ki her ağacın her yaprağında emek olmalı, hatta ağaçta ki gezen o ufak ufak böceklere kadar.

Android oyun yaparak kazanç elde etme

Bu şekilde tek başınıza bir oyun yapabilmek günlerinizi ve aylarınızı alabilir. Belki de yıllarınızı, ama emin olun ki bu şekilde gittikçe başarıya daha da çok yaklaşacaksınız. Çünkü; içerisinde bulunduğumuz dönemde artık sadece oyunlar basit bir şekilde yapılmıyor. Gerçekçi oyunlar yapılıyor. Basit oyunları herkes yapabilir, burada önemli olan yapılmayanı yapabilmek. *Yapılmayanı yaparsanız iz bırakırsınız.*

Bu başlık aslında Türkiye’de en çok aranan kelimeler arasındadır. Çünkü; Türk insanı yapılmayanı yapar. Genç ve dinamiksiniz. Kararlı ve azimlisiniz. Yaratıcı, mükemmeliyetçi ve aynı zamanda da çok detaycısınız. Para kazanmak istiyorsunuz ve bunu yaparken de insanların hayatına dokunmak istiyorsunuz. İşte şimdi tam sırası. Geleceğimiz bilişim.

Şimdi geleceği yazma sırası sizde!

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Close
Close