AndroidOYUN

C# İle Uygulama Yazmak

Dünya’da bir çok işletim sistemi ve bir çok yazılım dili bulunmaktadır. Bunların arasında en başta gelen ve en gelişmiş yazılım dili olarak bilinen C#(si şarp) bulunmaktadır. Bir uygulama yazmaya karar verdiyseniz veya bir oyun yazmaya karar verdiyseniz bu dili tercih edebilirsiniz. Bu dil ile uygulama yazacaksanız ve sorunsuz bir uygulama olsun istiyorsanız dili tam olarak bilmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde bir çok sorun ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Uygulamanın ya da oyunun sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için dilin titiz bir şekilde yazılması gerekmektedir. Sizin bu dil ile bir alakanız yok ise korkmanıza gerek yok. Bu dili öğrenmek verimli bir çalışma sonucu çok uzun sürmeyebilir. Uygulamalı bir şekilde eğitim alarak bu dili kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. İngilizce biliyorsanız bu süre sizin için daha kısa olacaktır. Bu tip diller genellikle ingilizce olarak yazılmaktadır. İngilizce bilmiyorsanız ve bireysel olarak bu dili öğrenmeye çalışıyorsanız öğrenme süreniz uzayabilir ve çok daha zorlaşabilir. Deneyerek ve not alarak daha verimli hale getirebilirsiniz.

KISA SÜREDE C# ÖĞRENMEK

C# en başta gelen yazılım dilidir. Bu yazılım dili ile sonsuzluğu ve limitsizliği tadarsınız. Eğer yaratıcı bir ruha sahipseniz bu yazılım dili ile harikalar hatta efsaneler yaratabilirsiniz. Kısa süreli videolar izleyebilirsiniz, yazılar okuyabilirsiniz hatta bu yazılım dilinin kitabını dahi alabilirsiniz. Eğitim süreci zarfında gerçekten kısa süre içerisinde bu dili öğrenmek istiyorsanız tam anlamıyla bu dile yoğunlaşmanız gerekiyor. Komutlar ve diğer kodlar için yoğun bir tempo içerisinde olmanız gerekmektedir.

Bu dili hızlı bir şekilde öğrenmenin bir yolu da Visual Studio’yu indirmek olacaktır. Burada yazarak deneyebilirsiniz ve not alarak bunu daha hızlı bir hale getirebilirsiniz.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Close
Close