AndroidOYUN

Kesin Para Kazandıran 5 Uygulama

Hepimizin bildiği gibi dünya nüfusunun çoğu kendi işinin yanı sıra boş zamanlarını değerlendirebilmek için ek iş yapmaktadırlar. Ek iş için bir çok alternatif mevcut fakat evinde oturarak para kazanmak isteyen insanlar internetten anket doldurma ya da buna benzer yolları kullanmaktadırlar. Bu yazımız da sizlere eviniz de otururken ya da yatarken ya da her ne yapıyorsanız, mobil uygulama kullanarak nasıl para kazanabileceğinizi söyleyeceğiz.

İnternetten para kazanmak için öncelikle genel bir araştırma yapmanız gerekiyor. İnternetten para kazanma konusu ile alakalı bir çok yazı ve makale bulabilirsiniz. Siz size uygun olanı seçip denemelisiniz. İnternetten para kazanmak için bir çok yöntem bulunmaktadır. Anket doldurma siteleri, oyun oynarken para kazandıran siteler veye internetten online bir yarışmaya gidip para kazanabilirsiniz. Günümüz de internetten para kazanılır mı? sorusuna bir çok insan bütün güveniyle evet derken bir çok insan ise bu soruya kesinlikle olumsuz bakmaktadır. Bunun sebebi internette ve insanların arasında dolaşan boş ve gereksiz konuşmalardan kaynaklıdır. Siz gerçekten ek iş yapmak istiyorsanız ve bu işi internetten yapmak istiyorsanız, evet. İnternetten para kazanmak tabii ki mümkündür.

Öncelikli olarak sizlere basit bir yöntemden bahsetmek istiyorum. Şayet forum sitelerinde veya sorup cevap sitelerinde bir profiliniz var ve iyi bir rütbedeyseniz link kısaltma(link.tl, adf.fly vb.) sitelerinden üyelik açıp yazdığınız yazılara kısa link koyarak bir gelir elde edebilirsiniz. Bknz: KAZANÇLI OLABİLİR! Sırf sadece link kısaltma işini yaparak kendi işinize ek ay da 5-6 bin TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz. Bazı link kısaltma siteleri 1000 gösterim başına 7$ gibi bir ücret ödeyebiliyor. Link kısaltma sitelerinin güvenilirliğini test etmek amacıyla bulduğunuz link kısaltma sitesinin internette ki yorumlarını okuyabilirsiniz. Bu sayede o link kısaltma sitesinden üyelik açarsınız ya da açmazsınız.

Link kısaltma işlerinin yanı sıra buna benzer biraz daha uğraştıran anket sitelerini tercih edebilirsiniz. Anket başına 5-10 TL gibi rakamlarda bir ücret alabilirsiniz. Bu rakam tabii ki anket sitesinde o güne kadar yaptığınız anketler, puanınız ve anketin önemliliği ile değişecektir. Sitede çok anket yaptıysanız ve her birini sallayıp tıklamadıysanız puanınız yükselecektir ve daha çok anket ve para kazanırsınız.

Anket doldurmanın yanı sıra internetten reklamlara tıklayarakta para kazanabilirsiniz. Bu sistemi kullanmak istiyorsanız birden fazla reklam izleme para kazanma sitelerine üye olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü günlük reklam tıklama sınırız olacaktır. tıklama başına 0.10$ dolar gibi bir rakam elde edebiliyorsunuz, bu da ortalaması 50 kuruş yapar. Günde 200 tıklama gibi bir reklam tıklaması yapabilirseniz günlük kazancınız 100 tl olacaktır ve bu ayda 3000TL yapar. Ek kazanç olarak gayet yeterli bir rakam diye düşünüyorum. Bu sistemin de yanı sıra internetten oyun oynayarakta para kazanabilirsiniz. Oyunun içinde açılan reklamlar ve oynanış sürenize göre fiyat alırsınız. Eğer iyi bir oyuncuysanız ve gerçekten oyun oynamayı çok seviyorsanız bu yöntem aslında tam size göredir. Hatta ve hatta boş zamanlarınızın yanı sıra iş yerinizde ki molalarda bile oyun oynayarak kazanç elde edebilirsiniz. Bu kazançların hiç biri size yetmiyor ise siz de direkt olarak böyle bir sistem kurarak insanlara para kazandırabilirsiniz. Bu sayede siz de çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Close
Close